Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Zacieraczka elektryczna 60cm Kreber K-600E

40
80,00  netto/doba
Zacieraczki K–600E marki Kreber przeznaczone są do zacierania i wygładzania posadzek betonowych w budownictwie mieszkaniowym. Zaletą zacieraczek z silnikiem pionowym jest przede wszystkim brak sprzęgła odśrodkowego oraz paska klinowego. Dzięki ruchomej dźwigni sterowniczej możemy dostosować ich położenie do wzrostu operatora. W wersji podstawowej wyposażone są w silnik elektryczny pionowy 230 V, talerz zacierający oraz opcjonalnie w wózek transportowy umożliwiający sprawny przewóz maszyny. Zacieraczka K – 600 Ejest dodatkowo zaopatrzona w składaną dźwignię sterowniczą umożliwiającą oszczędność miejsca oraz ułatwiającą załadunek i transport w samochodach osobowych.
blank
Zamknij

Zacieraczka spalinowa Norton MT-36 90 cm

50
100,00  netto/doba
Zacieraczka Spalinowa Norton Clipper MTA36 P5H Powerfloat Nortona Clipper MTA36 to niezawodna i solidna zacieraczka, która zapewni gładkie wykończenie jastrychów betonowych. Maszyna zapewnia bezpieczeństwo użytkownika i dobrą widoczność strefy roboczej.

Zacieraczki do betonu to profesjonalne maszyny, za których pomocą można szybko i dokładnie wykończyć powierzchnie betonowe. To urządzenia, które służą do zacierania i wyrównywania niedoskonałości powierzchni z betonu oraz do wcierania materiałów utwardzających powierzchnię. Są niezbędnym sprzętem na każdym placu budowy, a także w trakcie wielu prac remontowych. Jeśli szukasz atrakcyjnej zacieraczki do betonu na wynajem – w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie takie maszyny czekają na ciebie!

Wynajem zacieraczki do betonu Olsztyn

Specjalistyczne zacieraczki do betonu służą nie tylko do wygładzania powierzchni betonowych świeżo położonych. Doskonale nadają się także do konserwacji powierzchni z betonu, a można je wykorzystywać także do naprawy betonu. Zacieraczki do betonu niwelują wszelkie nierówności powierzchni pozostawiając ją idealnie równą i bez pęcherzy powietrza. Nic więc dziwnego, że są tak chętnie wykorzystywane przez fachowców na placach budowy.
W przypadku konieczności wykonania takich prac, wcale nie musisz kupować tak drogiego sprzętu – w wypożyczani BUDRENT w Olsztynie czekają na Ciebie dwa atrakcyjne modele zacieraczek do betonu, prosto od znanych i sprawdzonych producentów – wynajmij je już dziś!

Cena zacieraczki do betonu Olsztyn

Jakie zacieraczki do betonu są szczególnie polecane? Jedną z takich maszyn jest Zacieraczka elektryczna 60cm Kreber K-600E (80,00 zł netto/doba), przeznaczona do do zacierania i wygładzania posadzek betonowych w budownictwie mieszkaniowym. Zaletą zacieraczek z silnikiem pionowym jest przede wszystkim brak sprzęgła odśrodkowego oraz paska klinowego. Dzięki ruchomej dźwigni sterowniczej możemy dostosować ich położenie do wzrostu operatora. W wersji podstawowej wyposażone są w silnik elektryczny pionowy 230 V, talerz zacierający oraz opcjonalnie w wózek transportowy umożliwiający sprawny przewóz maszyny. Zacieraczka K – 600 Ejest dodatkowo zaopatrzona w składaną dźwignię sterowniczą umożliwiającą oszczędność miejsca oraz ułatwiającą załadunek i transport w samochodach osobowych.
Drugim równie atrakcyjnym modelem jest Zacieraczka spalinowa Norton MT-36 90 cm (90,00 zł netto/doba). To niezawodna i solidna zacieraczka, która zapewni gładkie wykończenie jastrychów betonowych. Maszyna zapewnia bezpieczeństwo użytkownika i dobrą widoczność strefy roboczej oraz wiele innych zalet.

Szukasz niezawodnych maszyn budowlanych na wynajem? Do wykończenia pracy potrzebujesz sprawdzonej zacieraczki do betonu? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie! Jesteśmy przekonani, że wybór urządzeń w naszym asortymencie miło Cię zaskoczy i podejmiemy owocną współpracę!