Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Zagęszczarka 100 kg Belle PCX500

35
70,00  netto/doba
PCX 500 marki Altrad Belle to jednokierunkowa zagęszczarka, do gruntu i asfaltu. Wyjątkowo wydajna zagęszczarka o stylowym wyglądzie, zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie pracy z konstrukcją ograniczającą oddziaływanie wibracji na ręce i ramiona operatora. Posiada opatentowaną oraz zastrzeżoną konstrukcję uchwytu antywibracyjnego w tym również płyty dolnej.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 130 kg Projekt ZGS 20

40
80,00  netto/doba
Zagęszczarka typ ZGS-20 marki Project służy do prac przy budowie i naprawie nawierzchni dróg, przy układaniu chodników, parkingów, placów, boisk, przy zagęszczaniu wąskich wykopów w budownictwie przemysłowym i hydrotechnicznym,
blank
Zamknij

Zagęszczarka 150 kg Wacker DPU 2540H

45
90,00  netto/doba
Zagęszczarka DPU 2560 H to lekka i wszechstronna maszyna, która może być używana przy układaniu kostki brukowej, wszelkich prac w ogrodnictwie, pielęgnacji terenów zielonych, a także do prac w ramach utrzymania dróg, ciągów komunikacyjnych oraz parkingów. To wyjątkowa na rynku zagęszczarka zapewniająca pełną mobilność podczas prac budowlanych. Kompaktowa budowa oraz duża zwrotność sprawiają, że zagęszczarki te idealnie nadają się do profesjonalnego i ciągłego zagęszczania rowów, ciągów pieszych oraz wszystkich innych, wąskich miejsc.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 200 kg Ammann AVH 3020

55
110,00  netto/doba
Zagęszczarki płytowe o wadze lekkiej i średniej do intensywnej eksploatacji umożliwiają skuteczne i ekonomiczne wykonanie prac zagęszczających. Wszystkie modele wyróżniają się prostym wykonaniem, dużą żywotnością, którą uzyskują dzięki bezstopniowemu hydraulicznemu poruszaniu się maszyn do przodu lub do tyłu. Możliwość doboru idealnego urządzenia do każdego zastosowania spośród modeli o sile zagęszczania 22, 24, 30 i 38 kN.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 230kg Bomag BPR 30/38 D-3

60
120,00  netto/doba
Zagęszczarka rewersyjna marki Bomag to idealne urządzenie do zagęszczania przy robotach ziemnych, asfaltowych i brukarskich. Gdy wymagania wobec wydajności powierzchniowej i zdolności zagęszczania rosną, praca może stać się cięższa. Dlatego ta maszyna jest nie tylko doskonale chroniona, lecz została również wyposażona w dużą moc. Niska masa urządzenia sprzyja dobremu manewrowaniu.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 390 kg Wacker DPU4045

70
140,00  netto/doba
Zagęszczarka DPU 4045 Ye marki Wacker Neuson oferuje niezwykle wysoki poziom wydajności. Świetnie sprawdza się wszędzie, gdzie stawiane są bardzo wysokie wymagania w zakresie wydajności. Ponadto oferuje doskonałe właściwości pod względem trwałości i wygody obsługi. Optymalne obszary zastosowań to zagęszczenie podbudowy podczas konstrukcji dróg, ścieżek i parkingów. Dzięki wysokiej częstotliwości zagęszczarka DPU 4045 Ye może być powszechnie stosowana, umożliwiając zagęszczanie średniej ciężkości nawierzchnie brukowe.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 500kg Wacker DPU 6055H

75
150,00  netto/doba
Dzięki ponadprzeciętnej sile zagęszczania w połączeniu z szybkim posuwem w przód i tył DPU 6555 zapewnia wysoką wydajność. Ta uniwersalna zagęszczarka znajdzie zastosowanie na wszystkich placach budowy, na których liczy się wydajność maszyn.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 60kg Belle PCLX400

30
60,00  netto/doba
PCLX 400 marki Altrad Belle to lekka jednokierunkowa zagęszczarka, do prac naprawczych i konserwatorskich to doskonały wybór, gdy potrzebna jest mocna i lekka zagęszczarka, która zapewni dobry efekt zagęszczania.

Zagęszczarki to maszyny, które przydają się do prac przy budowie i naprawie nawierzchni dróg, przy układaniu chodników, parkingów, placów, boisk, a także przy zagęszczaniu wąskich wykopów w budownictwie przemysłowym i hydrotenicznym. W wypożyczalni maszyn budowlanych BUDRENT w Olsztynie znajduje się na ten moment aż osiem atrakcyjnych zagęszczarek, znanych i cenionych firm, które bez wątpienia usprawnią i uprzyjemnią wszelkie prace budowlano-remontowe!

Wynajem zagęszczarki Olsztyn

Wynajem zagęszczarek do prac naprawczych i konserwatorskich to proste zadanie. Wystarczy skontaktować się z wypożyczalnią BUDRENT w Olsztynie i omówić wszelkie aspekty usługi – m.in. ilość dni, na ile nam urządzenie jest niezbędne. W przypadku wątpliwości odnośnie tego, jaki model najlepiej sprawdzi się do planowanych prac, pracownicy wypożyczalni z przyjemnością każdemu doradzą! Wszak wybór jest tu bardzo szeroki – wszak na chętnych czeka tu aż osiem niezawodnych zagęszczarek, m.in. Zagęszczarka 100 kg Belle PCX500 (70,00 zł netto/doba), Zagęszczarka 130 kg Projekt ZGS 20 (80,00 zł netto doba), Zagęszczarka 500kg Wacker DPU 6055H (140,00 zł netto/doba) czy Zagęszczarka 60kg Belle PCLX400 (60,00 zł netto/doba).

Cena zagęszczarki Olsztyn

Wynajem zagęszczarki jest znacznie bardziej opłacalny niż zakup sprzętu – szczególnie, gdy potrzebujemy jej jedynie na konkretne zlecenie, jednorazowo. W BUDRENT – poza wymienionymi powyżej modelami – czekają rozmaite zagęszczarki. Na uwagę zasługuje tu Zagęszczarka 150 kg Wacker DPU 2540H (90,00 zł netto/doba), która jest lekką i wszechstronną maszyną, idealną do prac przy kostkach brukowych, wszelkich pracach w ogrodnictwie, pielęgnacji terenów zieleni, a także do prac w ramach utrzymania dróg, ciągów komunikacyjnych oraz parkingów. To wyjątkowa na rynku zagęszczarka zapewniająca pełną mobilność podczas prac budowlanych.
Inny model, Zagęszczarka 200 kg Ammann AVH 3020 (100,00 zł netto/doba) umożliwia skuteczne i ekonomiczne wykonanie prac zagęsczających. Charakteryzuje się prostym wykonaniem, dużą żywotnością i wydajnością. Nie inaczej jest i przy modelu Zagęszczarka 230kg Bomag BPR 30/38 D-3 (100,00 zł netto/doba) – to idealne urządzenie do zagęszczania przy robotach ziemnych, asfaltowych i brukarskich, ponieważ wyposażone jest w bardzo dużą moc.
Dużą wydajność oferuje także Zagęszczarka 390 kg Wacker DPU4045 (120,00 zł netto/doba) – jej zaletami są także doskonałe właściwości pod względem trwałości i wygody obsługi. Znakomicie sprawdza się ona do podbudowy podczas konstrukcji dróg, ścieżek i parkingów.

W BUDRENT znajdziesz mnóstwo sprawdzonych i lubianych maszyn budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni w Olsztynie oraz współpracy!