Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Zagęszczarka 100 kg Belle PCX500

70,00  netto/doba
PCX 500 marki Altrad Belle to jednokierunkowa zagęszczarka, do gruntu i asfaltu. Wyjątkowo wydajna zagęszczarka o stylowym wyglądzie, zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie pracy z konstrukcją ograniczającą oddziaływanie wibracji na ręce i ramiona operatora. Posiada opatentowaną oraz zastrzeżoną konstrukcję uchwytu antywibracyjnego w tym również płyty dolnej.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 130 kg Projekt ZGS 20

80,00  netto/doba
Zagęszczarka typ ZGS-20 marki Project służy do prac przy budowie i naprawie nawierzchni dróg, przy układaniu chodników, parkingów, placów, boisk, przy zagęszczaniu wąskich wykopów w budownictwie przemysłowym i hydrotechnicznym,
blank
Zamknij

Zagęszczarka 150 kg Wacker DPU 2540H

90,00  netto/doba
Zagęszczarka DPU 2560 H to lekka i wszechstronna maszyna, która może być używana przy układaniu kostki brukowej, wszelkich prac w ogrodnictwie, pielęgnacji terenów zielonych, a także do prac w ramach utrzymania dróg, ciągów komunikacyjnych oraz parkingów. To wyjątkowa na rynku zagęszczarka zapewniająca pełną mobilność podczas prac budowlanych. Kompaktowa budowa oraz duża zwrotność sprawiają, że zagęszczarki te idealnie nadają się do profesjonalnego i ciągłego zagęszczania rowów, ciągów pieszych oraz wszystkich innych, wąskich miejsc.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 200 kg Ammann AVH 3020

100,00  netto/doba
Zagęszczarki płytowe o wadze lekkiej i średniej do intensywnej eksploatacji umożliwiają skuteczne i ekonomiczne wykonanie prac zagęszczających. Wszystkie modele wyróżniają się prostym wykonaniem, dużą żywotnością, którą uzyskują dzięki bezstopniowemu hydraulicznemu poruszaniu się maszyn do przodu lub do tyłu. Możliwość doboru idealnego urządzenia do każdego zastosowania spośród modeli o sile zagęszczania 22, 24, 30 i 38 kN.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 230kg Bomag BPR 30/38 D-3

100,00  netto/doba
Zagęszczarka rewersyjna marki Bomag to idealne urządzenie do zagęszczania przy robotach ziemnych, asfaltowych i brukarskich. Gdy wymagania wobec wydajności powierzchniowej i zdolności zagęszczania rosną, praca może stać się cięższa. Dlatego ta maszyna jest nie tylko doskonale chroniona, lecz została również wyposażona w dużą moc. Niska masa urządzenia sprzyja dobremu manewrowaniu.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 390 kg Wacker DPU4045

120,00  netto/doba
Zagęszczarka DPU 4045 Ye marki Wacker Neuson oferuje niezwykle wysoki poziom wydajności. Świetnie sprawdza się wszędzie, gdzie stawiane są bardzo wysokie wymagania w zakresie wydajności. Ponadto oferuje doskonałe właściwości pod względem trwałości i wygody obsługi. Optymalne obszary zastosowań to zagęszczenie podbudowy podczas konstrukcji dróg, ścieżek i parkingów. Dzięki wysokiej częstotliwości zagęszczarka DPU 4045 Ye może być powszechnie stosowana, umożliwiając zagęszczanie średniej ciężkości nawierzchnie brukowe.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 500kg Wacker DPU 6055H

140,00  netto/doba
Dzięki ponadprzeciętnej sile zagęszczania w połączeniu z szybkim posuwem w przód i tył DPU 6555 zapewnia wysoką wydajność. Ta uniwersalna zagęszczarka znajdzie zastosowanie na wszystkich placach budowy, na których liczy się wydajność maszyn.
blank
Zamknij

Zagęszczarka 60kg Belle PCLX400

60,00  netto/doba
PCLX 400 marki Altrad Belle to lekka jednokierunkowa zagęszczarka, do prac naprawczych i konserwatorskich to doskonały wybór, gdy potrzebna jest mocna i lekka zagęszczarka, która zapewni dobry efekt zagęszczania.