Wyświetlanie 1–15 z 41 wyników

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
Zamknij

Zbiornik na wodę 1000L

10,00  netto/doba
SPECYFIKACJA TECHNICZNA Pojemność : 1000 L Wymiary : Długość [mm] : 1200 Szerokość [mm] : 1000 Wysokość [mm] : 1175 Średnica wlewu/dekiel [mm] : 150 Zawory spustowe [mm] : 50 Waga [kg] : ok. 60 kg
Zamknij

Usługi mini traktorem z glebogryzarką Kubota B1161

Świadczymy usługi mini traktorem z glebogryzarką, kosiarką. Koszenie nieużytków kosiarką bijakową.
Wynajęte
Zamknij

Rębak spalinowy Stiler SPR 150 max gałęzie 10cm

100,00  netto/doba
Masywny rębak do drewna STILER SPR 150 do drewna z mocnym silnikiem renomowanej marki LONCIN o mocy 15 koni mechanicznych. Maszyna idealna do prac w gospodarstwie rolnym, sadzie oraz ogrodzie. Maszyna przeznaczona jest do rozdrabniania gałęzi do maks. średnicy 10 cm. Dzięki mechanizmowy bębnowemu rębak sam pobiera materiał i go rozdrabnia. Rozdrabniacz został wyposażony w mocny silnik spalinowy LONCIN OHV o pojemności 420 cm3 oraz mocy 15 km. Jednostka ta radzi sobie bez problemu z rozdrabnianiem nawet najtwardszych gałęzi. Rozdrabniacz posiada elektryczny start, własny akumulator oraz wyłącznik bezpieczeństwa. Dodatkowo silnik wyposażony jest w czujnik poziomu oleju. Głowica tnąca posiada 2 ostrza z bardzo twardej stali narzędziowej. Zrębka usuwana jest z rębaka za pomocą leja wyrzutowego przy użyciu siły odśrodkowej powstałem podczas obrotu bębna. Duże pompowane koła oraz uchwyt pozwalają na łatwy transport maszyny nawet bo nie utwardzonych i nie równych powierzchniach.
Wynajęte
Zamknij

Rębak spalinowy Cedrus RB-01 max gałęzie 8 cm

70,00  netto/doba
Rozdrabniacz spalinowy Cedrus RB01 to wydajna maszyna przeznaczona do pracy z gałęziami o średnicy do 8cm. Napęd z silnika na tarczę tnącą przekazywany jest za pomocą dwóch pasów klinowych. Urządzenie robocze to dwa noże osadzone na tarczy o średnicy 24cm. Najlepsze efekty z naszą maszyną daje rozdrabnianie świeżych gałęzi. Rozdrabniacz posiada wyłącznik bezpieczeństwa oraz bardzo łatwy dostęp do układu tnącego oraz napędowego. Łatwy transport maszyny zapewniają duże pompowane koła oraz uchwyt. Waga 95kg Moc silnika 6,5 KM
Zamknij

Dmuchawa Mc Culloch GBV 325

30,00  netto/doba
Wydajna, wielofunkcyjna dmuchawa o prędkości powietrza 320 km/h – idealna do usuwania skoszonej trawy, liści czy śmieci. 3 w 1: dmuchawa, odkurzacz i rozdrabniarka. Szybkie i proste uruchamianie dzięki pompce paliwa i intuicyjnym elementom sterującymi. Łatwe mocowanie rury. W komplecie końcówka wylotowa zwiększająca siłę wydmuchu.
Zamknij

Pompa spalinowa Pramac TMP 65-3

80,00  netto/doba
Pompy silnikowe serii Powermate TMP to właściwe rozwiązanie do obsługi czystej i średnio-zaśmieconej wody we wszystkich miejscach. Seria TMP została przemyślana tak, aby działać w trudnych warunkach i gwarantować wysoką wydajność pomimo mętnych miejsc pracy. Pompy cechuje ograniczone samo zasysanie. Napełnianie zbiornika cieczą nie jest obowiązkowym wymogiem, jednakże pomaga to przyspieszyć czas pracy. Solidna rama pompy zapewnia dodatkową ochronę oraz łatwą konserwację.
Zamknij

Pompa elektryczna Metabo TPS 16000 do 1 mm wody

50,00  netto/doba
Do wypompowywania, opróżniania i przetłaczania czystej lub brudnej wody ze zbiorników, basenów lub zalanych piwnic. Do nawadniania ogrodów ze zbiorników wodnych.
Zamknij

Pompa elektryczna do szlamu 50-KBFU

50,00  netto/doba
Wysokiej jakości pompa odwodnieniowa firmy IBO 50 KBFU-0,45. Jest to bardzo solidna i trwała pompa, która znajdzie szerokie zastosowanie od budownictwa czy rolnictwa po użytkowanie domowe. Wykonana została z materiałów odpornych na korozją. Przystosowana jest do pompowania wody z piaskiem, idealnie zatem sprawdzi się do odwadniania wykopów.
Zamknij

Myjka ciśnieniowa Karcher K5

50,00  netto/doba
Urządzenie pomoże Ci umyć samochód, taras, schody, meble ogrodowe, grilla czy kamienne ogrodzenie.
Zamknij

Myjka ciśnieniowa Karcher K7

50,00  netto/doba
Myjka K7 przeznaczona jest do samodzielnego wykonywania prac porządkowych na świeżym powietrzu. Dzięki niej czas poświęcony na sprzątanie podwórza znacząco się skróci – w wygodny sposób oczyścisz swój podjazd i ogrodzenie, ale również umyjesz samochód czy meble ogrodowe.
Zamknij

Myjka Karcher HDS 558  230V

100,00  netto/doba
Doskonale sprawdza się w niewielkich warsztatach, rzemiośle, w świadczeniu usług porządkowych, przedsiębiorstwach przemysłowych oraz w myciu pojazdów.
Zamknij

Lanca teleskopowa Karcher

40,00  netto/doba
Lanca przeznaczona jest do myjek wysokociśnieniowych Karcher z serii K2 - K7. Wysuwane rurki sprawiają, że można czyścić bez drabiny lub innych środków pomocniczych, przy użyciu wysokiego ciśnienia do wysokości nawet 5 metrów.
Zamknij

T-Racer T350

10,00  netto/doba
T-Racer T 350 czyści płaskie powierzchnie bez rozprysków wody. Posiada wbudowane uchwyty do czyszczenia powierzchni pionowych i płynną regulację strumienia wody. Pasuje do urządzeń K2 – K7.
Zamknij

Odśnieżarka Stiga Snow Fox

80,00  netto/doba
Snow Fox to średnich rozmiarów odśnieżarka, która bezproblemowo poradzi sobie ze śniegiem o wysokości 51 centymetrów, odśnieżając jednocześnie pasmo o szerokości 61 centymetrów. Wyposażona została w wysokiej klasy silnik o pojemności 205 cm³3, który sprawuje się idealnie nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Snow Fox posiada elektryczny rozrusznik, przydatny do startu w bardzo niskich temperaturach. Zamontowane płozy oraz opony z bieżnikiem Artic Trac pozwalają na komfortowe poruszanie się po mocno zaśnieżonym terenie.
Zamknij

Piła do drewna Metabo TKHS 315 (krajzega)

60,00  netto/doba
Uniwersalna pilarka stołowa z wyposażeniem podstawowym o optymalnym stosunku ceny do wydajności. Idealne do cięcia kantówek, desek, płyt, materiałów drewnopochodnych w warsztacie i na budowie.