Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
Zamknij

Pompa elektryczna do szlamu 50-KBFU

50,00  netto/doba
Wysokiej jakości pompa odwodnieniowa firmy IBO 50 KBFU-0,45. Jest to bardzo solidna i trwała pompa, która znajdzie szerokie zastosowanie od budownictwa czy rolnictwa po użytkowanie domowe. Wykonana została z materiałów odpornych na korozją. Przystosowana jest do pompowania wody z piaskiem, idealnie zatem sprawdzi się do odwadniania wykopów.
Zamknij

Pompa elektryczna Metabo TPS 16000 do 1 mm wody

50,00  netto/doba
Do wypompowywania, opróżniania i przetłaczania czystej lub brudnej wody ze zbiorników, basenów lub zalanych piwnic. Do nawadniania ogrodów ze zbiorników wodnych.
Zamknij

Pompa spalinowa Pramac TMP 65-3

80,00  netto/doba
Pompy silnikowe serii Powermate TMP to właściwe rozwiązanie do obsługi czystej i średnio-zaśmieconej wody we wszystkich miejscach. Seria TMP została przemyślana tak, aby działać w trudnych warunkach i gwarantować wysoką wydajność pomimo mętnych miejsc pracy. Pompy cechuje ograniczone samo zasysanie. Napełnianie zbiornika cieczą nie jest obowiązkowym wymogiem, jednakże pomaga to przyspieszyć czas pracy. Solidna rama pompy zapewnia dodatkową ochronę oraz łatwą konserwację.

W ofercie Budrent dostępne są  pompy, zarówno elektryczne jak i spalinowe. Prowadzimy wynajem pomp szlamowych jak również pomp zanurzeniowych do wody czystej lub lekko zabrudzonej.

Wynajem urządzenia jest dobrą metodą na pozyskanie sprzętu potrzebnego na krótki okres. Nasz sprzęt poddawana jest regularnym serwisom, które są gwarancją stabilnej pracy bez zbędnych przestojów.