Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Rębak spalinowy Stiler SPR 150 max gałęzie 10cm

100,00  netto/doba
Masywny rębak do drewna STILER SPR 150 do drewna z mocnym silnikiem renomowanej marki LONCIN o mocy 15 koni mechanicznych. Maszyna idealna do prac w gospodarstwie rolnym, sadzie oraz ogrodzie. Maszyna przeznaczona jest do rozdrabniania gałęzi do maks. średnicy 10 cm. Dzięki mechanizmowy bębnowemu rębak sam pobiera materiał i go rozdrabnia. Rozdrabniacz został wyposażony w mocny silnik spalinowy LONCIN OHV o pojemności 420 cm3 oraz mocy 15 km. Jednostka ta radzi sobie bez problemu z rozdrabnianiem nawet najtwardszych gałęzi. Rozdrabniacz posiada elektryczny start, własny akumulator oraz wyłącznik bezpieczeństwa. Dodatkowo silnik wyposażony jest w czujnik poziomu oleju. Głowica tnąca posiada 2 ostrza z bardzo twardej stali narzędziowej. Zrębka usuwana jest z rębaka za pomocą leja wyrzutowego przy użyciu siły odśrodkowej powstałem podczas obrotu bębna. Duże pompowane koła oraz uchwyt pozwalają na łatwy transport maszyny nawet bo nie utwardzonych i nie równych powierzchniach.

Rębak spalinowy Cedrus RB-01 max gałęzie 8 cm

70,00  netto/doba
Rozdrabniacz spalinowy Cedrus RB01 to wydajna maszyna przeznaczona do pracy z gałęziami o średnicy do 8cm. Napęd z silnika na tarczę tnącą przekazywany jest za pomocą dwóch pasów klinowych. Urządzenie robocze to dwa noże osadzone na tarczy o średnicy 24cm. Najlepsze efekty z naszą maszyną daje rozdrabnianie świeżych gałęzi. Rozdrabniacz posiada wyłącznik bezpieczeństwa oraz bardzo łatwy dostęp do układu tnącego oraz napędowego. Łatwy transport maszyny zapewniają duże pompowane koła oraz uchwyt. Waga 95kg Moc silnika 6,5 KM
blank
Zamknij

Rozdrabniacz elektryczny frezowy Makita UD2500 max. gałęzie 4cm

50,00  netto/doba
Nowoczesna konstrukcja rozdrabniarki kryje w sobie mocny silnik o mocy 2500W. Dzięki znaczącej wydajności bardzo dobrze radzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi do 45mm.
blank
Zamknij

Rozdrabniacz elektryczny Geko BIG max. gałęzie 4 cm

50,00  netto/doba
Rozdrabniacz do gałęzi John Gardener wyposażony w wydajny silnik o mocy 3000 W, charakteryzujący się niskim poziomem hałasu oraz bezawaryjnością. Rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów, krzewów itp. Urządzenie jest wydajne i bardzo proste w obsłudze, potrzebuje zaledwie chwili, by zamienić gałęzie na drobne kawałki. Ścinki gałęzi doskonale nadają się jako materiał na ściółkę bądź naturalny kompost. W zestawie znajduje się łopatka do popychania gałęzi, dzięki której praca z tym urządzeniem jest komfortowa i w 100% bezpieczna.