Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Rębak spalinowy Honda GTS 1300 max. gałęzie 10 cm

200,00  netto/doba
Rębak GTS 1300H to trwała niezawodna maszyna przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych. Duża wydajność i niewielkie rozmiary umożliwiają wykonanie za ich pomocą wszelkich prac nawet w trudnych warunkach terenowych. Dzięki możliwości demontażu kanałów załadunkowego i wyrzutowego ich transport jest stosunkowo łatwy.
  • Wysoka wydajność: gałęzie nawet do 10 cm średnicy przekroju.
  • Łatwość użytkowania: dobre wyważenie urządzenia oraz łatwość manewrowania.
  • Duża efektywność pracy.
  • Regulowany odrzut wiór: mogą być bezpośrednio wrzucane na przyczepę lub taczkę kołową.
  • Kompaktowa budowa urządzenia: łatwość załadunku na przyczepę jak i możliwość przejścia przez furtkę ogrodową lub drzwi.
  • Solidna konstrukcja i niezawodny silnik.
  • Bezpieczeństwo: spełnia najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa.
  • Niezawodny silnik HONDA 
blank
Zamknij

Rozdrabniacz elektryczny frezowy Makita UD2500 max. gałęzie 4cm

50,00  netto/doba
Nowoczesna konstrukcja rozdrabniarki kryje w sobie mocny silnik o mocy 2500W. Dzięki znaczącej wydajności bardzo dobrze radzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi do 45mm.
blank
Zamknij

Rozdrabniacz elektryczny Geko BIG max. gałęzie 4 cm

50,00  netto/doba
Rozdrabniacz do gałęzi John Gardener wyposażony w wydajny silnik o mocy 3000 W, charakteryzujący się niskim poziomem hałasu oraz bezawaryjnością. Rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów, krzewów itp. Urządzenie jest wydajne i bardzo proste w obsłudze, potrzebuje zaledwie chwili, by zamienić gałęzie na drobne kawałki. Ścinki gałęzi doskonale nadają się jako materiał na ściółkę bądź naturalny kompost. W zestawie znajduje się łopatka do popychania gałęzi, dzięki której praca z tym urządzeniem jest komfortowa i w 100% bezpieczna.