Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Rębak spalinowy Stiler SPR 150 max gałęzie 10cm

130,00  netto/doba
Masywny rębak do drewna STILER SPR 150 do drewna z mocnym silnikiem renomowanej marki LONCIN o mocy 15 koni mechanicznych. Maszyna idealna do prac w gospodarstwie rolnym, sadzie oraz ogrodzie. Maszyna przeznaczona jest do rozdrabniania gałęzi do maks. średnicy 10 cm. Dzięki mechanizmowy bębnowemu rębak sam pobiera materiał i go rozdrabnia. Rozdrabniacz został wyposażony w mocny silnik spalinowy LONCIN OHV o pojemności 420 cm3 oraz mocy 15 km. Jednostka ta radzi sobie bez problemu z rozdrabnianiem nawet najtwardszych gałęzi. Rozdrabniacz posiada elektryczny start, własny akumulator oraz wyłącznik bezpieczeństwa. Dodatkowo silnik wyposażony jest w czujnik poziomu oleju. Głowica tnąca posiada 2 ostrza z bardzo twardej stali narzędziowej. Zrębka usuwana jest z rębaka za pomocą leja wyrzutowego przy użyciu siły odśrodkowej powstałem podczas obrotu bębna. Duże pompowane koła oraz uchwyt pozwalają na łatwy transport maszyny nawet bo nie utwardzonych i nie równych powierzchniach.
blank
Zamknij

Rozdrabniacz elektryczny frezowy Makita UD2500 max. gałęzie 4cm

50,00  netto/doba
Nowoczesna konstrukcja rozdrabniarki kryje w sobie mocny silnik o mocy 2500W. Dzięki znaczącej wydajności bardzo dobrze radzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi do 45mm.
blank
Zamknij

Rozdrabniacz elektryczny Geko BIG max. gałęzie 4 cm

50,00  netto/doba
Rozdrabniacz do gałęzi John Gardener wyposażony w wydajny silnik o mocy 3000 W, charakteryzujący się niskim poziomem hałasu oraz bezawaryjnością. Rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów, krzewów itp. Urządzenie jest wydajne i bardzo proste w obsłudze, potrzebuje zaledwie chwili, by zamienić gałęzie na drobne kawałki. Ścinki gałęzi doskonale nadają się jako materiał na ściółkę bądź naturalny kompost. W zestawie znajduje się łopatka do popychania gałęzi, dzięki której praca z tym urządzeniem jest komfortowa i w 100% bezpieczna.