Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Wiertnica do gleby Hitachi DA 300 E  do 300mm

90,00  netto/doba
Wiertnica do gleby Hitachi DA300E. Maksymalna średnica wiertła 300mm.
blank
Zamknij

Wiertnica do gleby Makita BBA 520 do 200mm

80,00  netto/doba
Do wiercenia w gruntach przeznaczonych do palowania, zalesiania, sadzenia drzew owocowych itp. OPIS: Silnik 2-suwowy Typ gaźnika: membranowy System zapłonu: elektroniczny Sterowanie obrotów dźwignią gazu Sprzęgło zabierakowe odśrodkowe Na wyposażeniu brak świdra
blank
Zamknij

Wiertnica do gleby Oleomac MTL 51 do 200mm

80,00  netto/doba
Oleomac MTL 51 to urządzenie idealne do prac polegających na wykonaniu otworów w glebie do sadzenia winorośli lub innych roślin, na wsporniki lub pale w cieplarniach i szklarniach, a także do prac podczas przygotowania oświetlenia ulicznego oraz pod słupki ogrodzeniowe .
  • Model opracowany z myślą o wykonywaniu niewielkich nawierceń w glebie do różnych zastosowań (winnice i rośliny, oświetlenie uliczne, wsporniki do płotów) jest wyposażony w silnik dwusuwowy Emak, chromowany cylinder oraz wał silnika i korbowód z kutej stali.
  • Przyciski sterowania silnikiem są umieszczone na jednym uchwycie, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do prac indywidualnych.
  • Dźwigania gazu jest zabezpieczona przed przypadkowym uruchomieniem.
 
Pojemność silnika 50,2 cm³
Moc silnika 2,1 KM - 1,6 kW
Przełożenie 40 :1
Waga bez wiertła 9,1 kg
Średnica wiertła 10-15-20 cm
blank
Zamknij

Wiertnica ręczna do studni 180mm (14m) + szlamówka

80,00  netto/doba
Wiertnica jest urządzeniem prostym w obsłudze i efektywnym w działaniu. Nowatorska metoda jej działania polega na tym, że wyciągana jest tylko głowica wraz z urobkiem, a nie cały zestaw. Sposób ten ułatwia znacznie wiercenie w miejscach trudno dostępnych i skraca czas wiercenia. Zestaw składa się z: Ślimaka (głowicy) 180mm (inne średnice na innych aukcjach), 13 sztuk przedłużek o długości 1m, ostrza (noża) o długości 1m, szlamówki 110mm, rączki, linki, śrub, karabińczyka